SİYAH İNCİLERE VİDEO ÇAĞRISI

Sağlıklı Birey, sağlıklı toplum için "siz de ses verin" diyerek nadir çağrı kampanyasını başlattık. Senin gibi tüm nadir bireyleri bu özel projemize davet ediyor ve "sen de videonu" gönder diyoruz.
 
Videonuzu Göndermek için: 
 

NADİR ÇAĞIRI KAMPANYAMIZ

Türkiye’de bilinmeyen ve fark edilmeyen nadir yaşamlara dikkat çekmek, toplumda empati ve bilinç yaratmak amacıyla, “Sağlıklı birey, sağlıklı toplum için, siz de ses verin!” diyerek tüm nadir hastalığa sahip bireyleri ve hasta yakınlarını Nadir Çağrı Kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz!
Projemiz kapsamında, nadir hastalığa sahip bireylerin veya yakınlarının çekeceği kısa videolar ile nadir hastalık hikayelerimizin daha görünür olmasını ve benzer mücadeleleri veren diğer tüm hastaların sesi olmayı amaçlıyoruz.
Gönüllü katılımcıların nadir hikayelerini anlatacağımız bu videoları Nadir Hastalıklar Ağı internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda duyuracağız.
Nadir yaşamlarımızın sesini hep birlikte geniş kitlelere duyurmayı hedeflediğimiz projemiz hakkında detaylı bilgi ve başvuru için hemen tıklayın
 
DUYURULAR
Eskişehir Web Tasarım