NADİR HASTALIKLARLA YAŞAYAN HANELERİN CEPTEN YAPTIKLARI SAĞLIK HARCAMALARI

 
 
Değerli Katılımcı;
Çalışmanın amacı nadir hastalığa sahip bireylerin ve ailelerinin cepten yaptığı sağlık harcamaları tespit etmek ve hanehalkına (hastanın yaşadığı haneye) ekonomik etkisini belirlemektir. Cepten yapılan harcama var ise sigortanızın karşılamadığı tamamen kendi cebinizden yaptığınız harcamalardır. Çalışmaya katılım gönüllülük esasına dayanmaktadır. Sizlerden toplanılacak veriler sadece araştırma kapsamında eğitimsel ve bilimsel etkinliklerde kullanılacak, bu bilgiler başka hiçbir amaçla ve başka kişi ya da kurum ile paylaşılmayacak ve gizliliğiniz kesinlikle sağlanacaktır. Ankette bulunan sorulara vereceğiniz yanıtların doğruluğu, araştırmanın niteliği açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle, ankette bulunan sorulara doğru yanıt vermenizi rica eder, yardımlarınız için teşekkür ederiz.
**Anket hasta adına, hasta ya da hasta yakını tarafından doldurulabilir.
 
 
 
 

ENGELLİLER KARİYER GÜNÜ

Galatasaray Rotary & Rotaract Kulüplerinin koordinasyonunda, Uluslararası ödüllü Engelliler Kariyer Günü gerçekleştirilmektedir. Bu yıl onuncusu yapılacak olan projemizin ilk aşaması olarak Nisan ayı sonunda iki eğitim&sohbet videomuz engellilerin erişimine açılacaktır. Daha sonrasında ise, ikinci aşaması olan mülakatlar 21 Mayıs'ta şirketlerin IK bölümleri tarafından gerçekleştirilecektir. Tamamen ücretsiz ve gönüllülük esasıyla gerçekleşecek etkinliğimize katılmak için @galatasarayrac sayfamız biyografisindeki kayıt formu üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. 
Etkinlik hakkında daha fazla şey öğrenmek ve siz de yer almak istiyorsanız @galatasarayrac sayfamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.
DUYURULAR
Eskişehir Web Tasarım