SİYAH İNCİLERE VİDEO ÇAĞRISI

Sağlıklı Birey, sağlıklı toplum için "siz de ses verin" diyerek nadir çağrı kampanyasını başlattık. Senin gibi tüm nadir bireyleri bu özel projemize davet ediyor ve "sen de videonu" gönder diyoruz.
 
Videonuzu Göndermek için: 
 

AKRAN ZORBALIĞI VE NADİR HASTALIKLAR

Değerli Üyelerimiz,

 

Nadir hastalıklara sahip bireyler olarak günlük yaşamlarımızda zorbalığın farklı türleri olan akran zorbalığına, flört şiddetine, mobbinge(sindirme) maruz kalmaktayız. Tıp fakültesi öğrencisi gönüllüler, nadir hastalıklara sahip bireylerin maruz kaldığı zorbalığın tıp öğrencileri arasında farkındalığının artması, nadir hastalıkların tanınırlığının ve bilinirliğinin artması için çalışmalar yapan birtakım çalışmalar hazırladılar.

 

Sizler için hazırladıkları zorbalıkla ilgili bilgilendirme metni ve videoyu inceleyebilirsiniz. Bu gönüllü tıp fakültesi öğrencilerinin Mayıs ayında hazırlayacağı e-dergiye ise zorbalıkla ilgili deneyimlerinizi yazacağınız aşağıdaki formu cevaplayarak katkıda bulunabilirsiniz.

 

Türk Tıp Öğrencileri Birliği’nin Ulusal Halk Sağlığı Çalışma Kolu Nadir Hastalıklar Küçük Çalışma Grubu ve Ulusal İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu Akran Zorbalığı ve Zorbalığın Farkına Varma Küçük Çalışma Grubu Takımları’na özverili çalışmaları için teşekkür ederiz.

 

https://forms.gle/SJPUt3SDXek2zsvg8

 

http://scoph.turkmsic.net/nadir-hastaliklar-ve-zorbalik

 

 

DUYURULAR
Eskişehir Web Tasarım